KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14122061
nr 1412 2061
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Bymotiv, Monogramsignerad. Olja på duk, 66x55, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:28:45
100 kr
600 kr
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg